close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • WYBORY PARLAMENTARNE

  • 5 października 2015

    w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.

     

    Na podstawie § 10. ust. 1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 16 września 2015 r. w sprawie trybu i terminu powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych za granicą, w związku z art. 183 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks Wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.) oraz § 3 ww. uchwały, podaję do publicznej wiadomości skład osobowy obwodowych komisji wyborczych, powołanych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, w okręgu konsularnym Konsulatu Generalnego RP w Chicago:

     

    Komisja Nr 173

    Chicago I, Konsulat Generalny RP w Chicago; 1530 North Lake Shore Drive, Chicago, IL 60610,  
    w składzie:

    1. Jerzy ZIMNY zamieszkały w Chicago  - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Jan SAJDAK zamieszkały w River Grove - członek komisji zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
    3. Paweł WASILEWSKI zamieszkały w Hoffman Estates – członek komisji zgłoszony przez KWW „Kukiz’15”  
    4. Marta ALMODOVAR zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Joanna CHOLEWIŃSKA zamieszkała w Park Ridge - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Jan PŁACHTA zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Ryszard WOJCIECHOWSKI zamieszkały w Des Plaines -  członek komisji powołany spośród wyborców
    8. Aureliusz STOJAŁOWSKI zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 174

    Chicago II, Dom Podhalan ZPPA;  4808 S. Archer Avenue, Chicago, IL 60632

     

    1. Robert SAWINA zamieszkały w Chicago – członek komisji wskazany przez konsula
    2. Zbigniew PRZESZŁOWSKI zamieszkały w Chicago – członek komisji zgłoszony przez  KW Prawo i Sprawiedliwość
    3. Anna RATUŁOWSKA-GÓRAL zamieszkała w Chicago – członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Helena STUDENCKA zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Stanisława DŁUGOPOLSKA zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Antoni PERHON zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Wiesław PERHON zamieszkały w  Chicago -  członek komisji powołany spośród wyborców                   
    8. Bożena KOWALCZYK zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców                   
    9. Zofia JADWIGA NĘDZA-CHOTARSKA zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany przez wyborców       

     

    Komisja Nr 175

    Chicago III, Związek Narodowy Polski;  6100 N. Cicero Avenue, Chicago, IL 60646,
    w składzie:

     

    1. Tadeusz MICZEK zamieszkały w Chicago - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Stanisław HUMIENNY zamieszkały w Palatine - członek komisji zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość  
    3. Ryszard BORATYN zamieszkały w Arlington Hts. - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Adam BUŁAT zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Katarzyna CZESZEJKO-SOCHACKA zamieszkała w Wheeling - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Cezary ŁODZIŃSKI zamieszkały w Addison – członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Waldemar MARCINIAK zamieszkały w Schiller Park – członek komisji powołany spośród wyborców
    8. Elżbieta SZOPIŃSKA zamieszkała w Chicago -  członek komisji powołany spośród wyborców
    9. Piotr SZOPIŃSKI zamieszkały w Des Plaines – członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 176

    Chicago IV, Parafia św. Ferdynanda nr 1; 3131 N. Mason Avenue, Chicago, IL 60634,
    w składzie:

     

    1. Bogdan PODRAZA zamieszkały w Elk Grove Village - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Józef JURCZAK zamieszkały w Chicago - członek komisji zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość  
    3. Aleksander ŁAKOMY zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Arkadiusz CIMOCH zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Karol BUCZAKOWSKI zamieszkały w Schaumburg  - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Ewa SADOWSKA zamieszkała w Chicago  - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Władysława MITORAJ zamieszkała w Chicago – członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 177

    Chicago V, Parafia św. Ferdynanda nr 2;  5900 W. Barry Avenue, Chicago, IL 60634,
    w składzie:

     

    1. Elżbieta KATA zamieszkała w  Chicago - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Beata ANDREASIK zamieszkała w Chicago -  członek komisji powołany spośród wyborców
    3. Anna PODRAZA zamieszkała w Elk Grove Village - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Agnieszka ŚWIERCZEK zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Adam OCHAL zamieszkały w  Schiller Park - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Damian ŚCIGAŁA zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 178

    Chicago VI, Parafia św. Konstancji; 5856 W. Ainslie Street, Chicago, IL 60630, w składzie:

     

    1. Józef KRUTUL zamieszkały w Schaumburg - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Maria KARWIŃSKA-DOMOZYCH zamieszkała w Chicago – członek komisji powołany spośród wyborców
    3. Dorota ARCHACKI zamieszkała w Chicago – członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Renata KUBAJEWSKA zamieszkała w Chicago  - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Edmund MILEWSKI zamieszkały w Chicago  - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Danuta KIERCUL zamieszkała  w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Krzysztof OLEKSY zamieszkały w Chicago  - członek komisji powołany spośród wyborców
    8. Stanisław PASULA zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    9. Józef KUBIT zamieszkały w Palatine  - członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 179

    Chicago VII, Bazylika św. Jacka; 3636 W. Wolfram Street, Chicago, IL 60618, w składzie:

     

    1. Jacek KOWALCZYK zamieszkały w Chicago - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Małgorzata MIROSZKA zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    3. Barbara OSTROWSKA zamieszkała w Chicago  - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Dorota STANEK zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Mirosław FIRLEJ zamieszkały w Norridge  - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Marek PRĘDKI zamieszkały w Lemont  - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Roman KULESZA zamieszkały w Chicago  - członek komisji powołany spośród wyborców
    8. Władysław SMRECZAK zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 180

    Chicago VIII, Polska Misja Ojców Cystersów pw. Matki Bożej Matki Kościoła; 116 Hilton Street, Willow Springs, IL 60480, w składzie:

     

    1. Elżbieta CEISEL-MIKOWSKA zamieszkała w Chicago -  członek komisji wskazany przez konsula
    2. Krzysztof ŻÓŁTEK zamieszkały w Chicago - członek komisji zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
    3. Iwona PAŁKA zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Teresa KACZOROWSKA zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Agata PAWŁOWSKA-BOREK zamieszkała w Chicago -  członek komisji powołany spośród wyborców          
    6. Adam ŚLEDŹ zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców    
    7. Jolanta TATARA zamieszkała w Chicago – członek komisji powołany spośród wyborców
    8.  Barbara MISZCZAK zamieszkała w Chicago – członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 181

    Chicago IX, Polska Katolicka Misja pw. Miłosierdzia Bożego; 21W411 Sunset Avenue, Lombard, IL 60148, w składzie:

     

    1. Wojciech ZĘBALA zamieszkały w Chicago - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Michał KORYTKOWSKI zamieszkały w Chicago - członek komisji zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
    3. Władysław MUCEK zamieszkały w Chicago -  członek komisji powołany spośród wyborców    
    4. Robert KUCZYŃSKI zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców     
    5. Katarzyna JANKOWSKA zamieszkała w Chicago -  członek komisji powołany spośród wyborców     
    6. Andrzej STANO zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Sebastian SZUBER zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców       
    8. Tomasz DUBIEL zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców            
    9. Ryszard STANIO zamieszkały w Chicago  - członek komisji powołany spośród wyborców                               

     

    Komisja Nr 182

    Chicago X,  Parafia Św. Trójcy;  1118 N. Noble Street, Chicago, IL 60642, w składzie:

     

    1. Robert RUSIECKI zamieszkały w Chicago -  członek komisji wskazany przez konsula
    2. Kazimierz BOBROWSKI zamieszkały w Niles – członek komisji zgłoszony przez
      KW Prawo i Sprawiedliwość
    3. Andrzej BLIZIŃSKI zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Anna  KANAS zamieszkała w Chicago -   członek komisji powołany spośród wyborców                               
    5. Elżbieta MAJCHROWSKA zamieszkała w Rolling Meadows   -   członek komisji powołany spośród wyborców           
    6. Kinga PERHON zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Zbigniew SACHA zamieszkała w Chicago   -   członek komisji powołany spośród wyborców
    8. Iwona JAWOROWSKA zamieszkała w  River Grove - członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 183

    Chicago XI,  Parafia Św. Cyryla i Metodego; 608 Sobieski Street, Lemont, IL 60439, w składzie:

     

    1. Jan ŻÓŁTEK zamieszkały w Chicago - członek komisji wskazany przez konsula oraz zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość  
    2. Józef MAJ zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    3. Józef NOWOBILSKI zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Jan LICHACZ zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców                 
    5. Edward MIKOŚ zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców                      
    6. Henryk JANOWSKI zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców     
    7. Andrzej STOPA zamieszkały w Chicago  - członek komisji powołany spośród wyborców           
    8. Elżbieta MILAN zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców                                 
    9. Wiktoria PARA zamieszkała w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców                     

     

    Komisja Nr 184

    Chicago XII, Polsko–Słowiańska Federalna Unia Kredytowa;  1044 Mt. Prospect Plaza,
    Mt. Prospect, IL 60056, w składzie:

     

    1. Anna MŚCISZ zamieszkała w Arlington Hts. - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Jan KWIATKOWSKI zamieszkały w Wheeling – członek komisji zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
    3. Małgorzata BARTOSZEK zamieszkała w Bridgeview - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Ewa KAPUSTKA zamieszkała w Schaumburg - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Katarzyna LIS zamieszkała w Arlington Hts. - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Kamil MOŹDZIERZ zamieszkały w Streamwood - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Marcin SKRZYPEK zamieszkały w Chicago - członek komisji powołany spośród wyborców
    8. Zofia WOŹNIAK zamieszkała w Franklin Park- członek komisji powołany spośród wyborców
    9. Alicja WRZAŁA zamieszkała w Libertyville - członek komisji powołany spośród wyborców

     

    Komisja Nr 185

    Detroit, Polsko-Amerykańskie Centrum Kulturalne; 2975 E. Maple Road, Troy, MI 48083,
    w składzie:

     

    1. Adam BOŻKO zamieszkały w Chicago - członek komisji wskazany przez konsula
    2. Grzegorz WASIOŁEK zamieszkały w Center Line  - członek komisji powołany spośród wyborców
    3. Victoria CHOCHLA zamieszkała w Grosse Pointe Shores - członek komisji powołany spośród wyborców
    4. Roman FIŚKIEWICZ zamieszkały w Shelby TWP - członek komisji powołany spośród wyborców
    5. Marzena KAMIŃSKA zamieszkała w Warren  - członek komisji powołany spośród wyborców
    6. Ryszard KOCZ zamieszkały w Lincoln Park - członek komisji powołany spośród wyborców
    7. Helena KOCZ zamieszkała w Lincoln Park - członek komisji powołany spośród wyborców
    8. Amelia PIETRASZUK zamieszkała w Troy - członek komisji powołany spośród wyborców
    9. Mateusz WASIOŁEK zamieszkały w Warren - członek komisji powołany spośród wyborców

     

     

     

    Paulina Kapuścińska

    Konsul Generalny

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: