close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • AKTUALNOŚCI

  • 9 maja 2019

     

     

    I. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 141

     

    Chicago, Konsulat Generalny RP

    1530 N Lake Shore Drive

    Chicago, IL 60610

     

    1. EWA DOROSZKO zamieszkała w Cary – uzupełnienie składu komisji;
    2. MARIUSZ GBIORCZYK zamieszkały w Chicago – osoba wskazana przez konsula;
    3. LIDIA JESIONOWSKA zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    4. JERZY ZYGMUNT KALIŃSKI zamieszkały w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    5. MARIUSZ ŁUCZKIEWICZ zamieszkały w Lake Zurich – uzupełnienie składu komisji;
    6. URSZULA MARKIEWICZ zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    7. ŻANETA MARCINIK zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    8. AGNIESZKA OSKIERA zamieszkała w Warrenville – uzupełnienie składu komisji.

     

    II. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 142

     

    Chicago, Dom Podhalan ZPPA

    4808 S Archer Avenue

    Chicago, IL 60632

     

    1. ADAM JAN GÓRECKI zamieszkały w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    2. MARIA HAJNAS zamieszkała w Aurorze - uzupełnienie składu komisji;
    3. KINGA DOROTA KOŚCIELNIAK zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    4. ANTONI PERHON zamieszkały w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    5. MARIA SKIBA zamieszkała w Lemont – uzupełnienie składu komisji;
    6. HELENA STUDENCKA zamieszkała w Palos Hills – uzupełnienie składu komisji;
    7. ANNA WAŃCZYK zamieszkała w Chicago – osoba wskazana przez konsula;
    8. MARIA WĘGLOWSKA zamieszkała w Burbank – uzupełnienie składu komisji.

     

    III. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 143

     

    Chicago, Parafia Św. Ferdynanda

    3131 N Mason Avenue

    Chicago, IL 60634

     

    1. BEATA ANDREASIK zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    2. MAŁGORZATA BĄK-GUZIK zamieszkała w Chicago – osoba wskazana przez konsula;
    3. MARIA DEREŃ zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    4. ELŻBIETA KATA zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    5. ALEKSANDER ŁAKOMY zamieszkały w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    6. ADAM OCHAŁ zamieszkały w Schiller Park – uzupełnienie składu komisji;
    7. ANNA PODRAZA zamieszkała w Elk Grove Village – uzupełnienie składu komisji;
    8. GRETA SOBOLEWSKA zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    9. DAMIAN ŚCIGAŁA zamieszkały w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    10. HALINA ŻURAWSKA zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji.

     

    IV. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 144

     

    Chicago, Parafia Św. Konstancji

    5856 W Ainslie Street

    Chicago, IL 60630

     

    1. LIDIA ADAMUS zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    2. MARZENA BARANOWSKA zamieszkała w Chicago – osoba wskazana przez konsula;
    3. KAZIMIERZ BOBROWSKI zamieszkały w Niles – uzupełnienie składu komisji;
    4. JÓZEF KRUTUL zamieszkały w Schaumburgu – uzupełnienie składu komisji;
    5. RENATA KUBAJEWSKA zamieszkała w Algonquin – uzupełnienie składu komisji;
    6. GABRIELA MICHALIK zamieszkała w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    7. EDMUND MILEWSKI zamieszkały w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    8. STANISŁAW PASULA zamieszkały w Chicago – uzupełnienie składu komisji;
    9. BOŻENA WŁADYSŁAWA REDLIŃSKA zamieszkała w Glenview – uzupełnienie składu komisji.

     

    V. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 145

     

    Lombard, Polska Katolicka Misja pw. Miłosierdzia Bożego

    21W377 Sunset Avenue

    Lombard, IL 60148

     

    1. STANISŁAWA BAFIA zamieszkała w Burbank – osoba wskazana przez konsula;
    2. TOMASZ DUBIEL zamieszkały w Westmont – uzupełnienie składu komisji;
    3. MARIA KIERNIA zamieszkała w Hoffman Estates – uzupełnienie składu komisji;
    4. ROBERT KUCZYŃSKI zamieszkały w Roselle – uzupełnienie składu komisji;
    5. JACKEK KRĘPULEC zamieszkały w Elmhurst – uzupełnienie składu komisji;
    6. ALICJA LUBOWICKA zamieszkała w Elk Grove Village – uzupełnienie składu komisji;
    7. TERESA POPOWSKA zamieszkała w Addison – uzupełnienie składu komisji;
    8. MARIA SŁOWIK zamieszkała w Elk Grove Village – uzupełnienie składu komisji;
    9. ANDRZEJ STANO zamieszkały w Addison – uzupełnienie składu komisji;
    10. WOJCIECH JÓZEF ZĘBALA zamieszkały w Streamwood – uzupełnienie składu komisji.

     

    VI. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 146

     

    Saint Louis, St. Agatha Church

    Polish Roman Catholic Parish

    3239 S 9th Street

    St. Louis, MO 63118

     

    1. EUGENIUSZ BRZYSKI zamieszkały w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    2. MAGDALENA DURDEŁŁO zamieszkała w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    3. ZBIGNIEW FLOREK zamieszkały w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    4. WOJCIECH GOLIK zamieszkały w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    5. MAREK JANKOWICZ zamieszkały w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    6. GRZEGORZ KOŁTUNIAK zamieszkały w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    7. PIOTR KORNACKI zamieszkały w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    8. BOLESŁAW KRAUZE zamieszkały w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    9. DANUTA KRÓL zamieszkała w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    10. JERZY KUBICKI zamieszkały w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    11. ADAM RYSZKA zamieszkały w Chicago – osoba wskazana przez konsula;
    12. GRAŻYNA SWĘDRAK zamieszkała w Saint Louis – uzupełnienie składu komisji;
    13. MAREK WANIOŁKA zamieszkały w Valley Park – uzupełnienie składu komisji.

     

    VII. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 147

     

    Orchard Lake, Orchard Lake Schools

    Adam Cardinal Maida Alumni Library

    3535 Indian Trail

    Orchard Lake, MI 48324

     

    1. MARTA AVERY zamieszkała w Northville – uzupełnienie składu komisji;
    2. ZOFIA DUNIEC-DMUCHOWSKA zamieszkała w Troy – uzupełnienie składu komisji;
    3. ROMAN MARIAN FIŚKIEWICZ zamieszkały w Shelby Township – uzupełnienie składu komisji;
    4. ARKADIUSZ GÓRECKI zamieszkały w Orchard Lake – uzupełnienie składu komisji;
    5. JAKUB KRZYSZTOF GRZYBOWSKI zamieszkały w Orchard Lake – uzupełnienie składu komisji;
    6. ALICJA KARLIC zamieszkała w Rochester Hills – uzupełnienie składu komisji;
    7. HELENA KOCZ zamieszkała w Lincoln Park – uzupełnienie składu komisji;
    8. RYSZARD KOCZ zamieszkały w Lincoln Park – uzupełnienie składu komisji;
    9. MARIUSZ PAŁKA zamieszkały w Keego Harbor – uzupełnienie składu komisji;
    10. MARIAN ROGOWSKI zamieszkały w Lincoln Park – uzupełnienie składu komisji;
    11. PIOTR SEMENIUK zamieszkały w Chicago – osoba wskazana przez konsula.

     

     

    Piotr Janicki

    Konsul RP

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: