close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • AKTUALNOŚCI

  • 21 maja 2019

    Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Chicago podaje do wiadomości informacje o składach i godzinach rozpoczęcia pracy obwodowych komisji wyborczych.

    I. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 141

     

    1. EWA DOROSZKO zamieszkała w Cary – członek komisji;
    2. MARIUSZ GBIORCZYK zamieszkały w Chicago – członek komisji;
    3. LIDIA JESIONOWSKA zamieszkała w Chicago – przewodnicząca komisji;
    4. JERZY ZYGMUNT KALIŃSKI zamieszkały w Chicago – członek komisji;
    5. MARIUSZ ŁUCZKIEWICZ zamieszkały w Lake Zurich – członek komisji;
    6. URSZULA MARKIEWICZ zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    7. ŻANETA MARCINIK zamieszkała w Chicago – zastępca przewodniczącego komisji;
    8. AGNIESZKA OSKIERA zamieszkała w Warrenville – członek komisji.

     

    Komisja rozpoczyna pracę o godzinie 5:30.

     

     

    II. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 142

     

    1. ADAM JAN GÓRECKI zamieszkały w Chicago – zastępca przewodniczącego komisji;
    2. MARIA HAJNAS zamieszkała w Aurorze – członek komisji;
    3. KINGA DOROTA KOŚCIELNIAK zamieszkała w Chicago – przewodnicząca komisji;
    4. ANTONI PERHON zamieszkały w Chicago – członek komisji;
    5. MARIA SKIBA zamieszkała w Lemont – członek komisji;
    6. HELENA STUDENCKA zamieszkała w Palos Hills – członek komisji;
    7. ANNA WAŃCZYK zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    8. MARIA WĘGLOWSKA zamieszkała w Burbank – członek komisji.

     

    Komisja rozpoczyna pracę o godzinie 5:30.

     

     

    III. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 143

     

    1. BEATA ANDREASIK zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    2. MAŁGORZATA BĄK-GUZIK zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    3. MARIA DEREŃ zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    4. ELŻBIETA KATA zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    5. ALEKSANDER ŁAKOMY zamieszkały w Chicago – zastępca przewodniczącego komisji;
    6. ADAM OCHAŁ zamieszkały w Schiller Park – członek komisji;
    7. ANNA PODRAZA zamieszkała w Elk Grove Village – członek komisji;
    8. GRETA SOBOLEWSKA zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    9. DAMIAN ŚCIGAŁA zamieszkały w Chicago – członek komisji;
    10. HALINA ŻURAWSKA zamieszkała w Chicago – przewodnicząca komisji.

     

    Komisja rozpoczyna pracę o godzinie 6:00.

     

     

    IV. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 144

     

    1. LIDIA ADAMUS zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    2. MARZENA BARANOWSKA zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    3. KAZIMIERZ BOBROWSKI zamieszkały w Niles – członek komisji;
    4. JÓZEF KRUTUL zamieszkały w Schaumburgu – przewodniczący komisji;
    5. RENATA KUBAJEWSKA zamieszkała w Algonquin – członek komisji;
    6. GABRIELA MICHALIK zamieszkała w Chicago – członek komisji;
    7. EDMUND MILEWSKI zamieszkały w Chicago – członek komisji;
    8. STANISŁAW PASULA zamieszkały w Chicago – członek komisji;
    9. BOŻENA WŁADYSŁAWA REDLIŃSKA zamieszkała w Glenview – zastępca przewodniczącego komisji.

     

    Komisja rozpoczyna pracę o godzinie 6:00

     

     

    V. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 145

     

    1. STANISŁAWA BAFIA zamieszkała w Burbank – członek komisji;
    2. TOMASZ DUBIEL zamieszkały w Westmont – przewodniczący komisji;
    3. MARIA KIERNIA zamieszkała w Hoffman Estates – członek komisji;
    4. ROBERT KUCZYŃSKI zamieszkały w Roselle – członek komisji;
    5. JACKEK KRĘPULEC zamieszkały w Elmhurst – członek komisji;
    6. ALICJA LUBOWICKA zamieszkała w Elk Grove Village – członek komisji;
    7. TERESA POPOWSKA zamieszkała w Addison – członek komisji;
    8. MARIA SŁOWIK zamieszkała w Elk Grove Village – zastępca przewodniczącego komisji;
    9. ANDRZEJ STANO zamieszkały w Addison – członek komisji;
    10. WOJCIECH JÓZEF ZĘBALA zamieszkały w Streamwood – członek komisji.

     

    Komisja rozpoczyna pracę o godzinie 6:00.

     

     

    VI. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 146

     

    1. EUGENIUSZ BRZYSKI zamieszkały w Saint Louis – członek komisji;
    2. MAGDALENA DURDEŁŁO zamieszkała w Saint Louis – przewodnicząca komisji;
    3. ZBIGNIEW FLOREK zamieszkały w Saint Louis – członek komisji;
    4. WOJCIECH GOLIK zamieszkały w Saint Louis – członek komisji;
    5. MAREK JANKOWICZ zamieszkały w Saint Louis – członek komisji;
    6. GRZEGORZ KOŁTUNIAK zamieszkały w Saint Louis – zastępca przewodniczącego komisji;
    7. PIOTR KORNACKI zamieszkały w Saint Louis – członek komisji;
    8. BOLESŁAW KRAUZE zamieszkały w Saint Louis – członek komisji;
    9. DANUTA KRÓL zamieszkała w Saint Louis – członek komisji;
    10. JERZY KUBICKI zamieszkały w Saint Louis – członek komisji;
    11. ADAM RYSZKA zamieszkały w Chicago – członek komisji;
    12. GRAŻYNA SWĘDRAK zamieszkała w Saint Louis – członek komisji;
    13. MAREK WANIOŁKA zamieszkały w Valley Park – członek komisji.

     

    Komisja rozpoczyna pracę o godzinie 6:00.

     

     

    VII. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 147

     

    1. MARTA AVERY zamieszkała w Northville – członek komisji;
    2. ZOFIA DUNIEC-DMUCHOWSKA zamieszkała w Troy – członek komisji;
    3. ROMAN MARIAN FIŚKIEWICZ zamieszkały w Shelby Township – członek komisji;
    4. ARKADIUSZ GÓRECKI zamieszkały w Orchard Lake – przewodniczący komisji;
    5. JAKUB KRZYSZTOF GRZYBOWSKI zamieszkały w Orchard Lake – członek komisji;
    6. ALICJA KARLIC zamieszkała w Rochester Hills – członek komisji;
    7. HELENA KOCZ zamieszkała w Lincoln Park – członek komisji;
    8. RYSZARD KOCZ zamieszkały w Lincoln Park – członek komisji;
    9. MARIUSZ PAŁKA zamieszkały w Keego Harbor – zastępca przewodniczącego komisji;
    10. MARIAN ROGOWSKI zamieszkały w Lincoln Park – członek komisji;
    11. PIOTR SEMENIUK zamieszkały w Chicago – członek komisji.

     

    Komisja rozpoczyna pracę o godzinie 6:00.

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: